Dvere Hörmann

Rozsiahly program pre stavby so stálou hodnotou

Protipožiarne a dymotesné uzávery

Vnútorné dvere

Garážové vedľajšie dvere

Viacúčelové dvere z ocele

Niekoľko desaťročí budovala firma Hörmann svoj protipožiarny program až ku súčasnej kompletnej ponuke. Od celopresklených dymotesných, T30 a T90 prvkov rúrkového rámu z ocele a hliníka, cez oceľové protipožiarne dvere súbežné so stenou až po robustné dvere z ocele a ušľachtilej ocele. Jeden partner pre všetko – pre bezpečné plánovanie v objektovej výstavbe.

Popri tejto palete s mnohými variantmi ponúka Hörmann na požiadanie aj individuálne riešenia so schválením v jednotlivých prípadoch.

Ďalšie informácie nájdete v produktovom katalógu (.pdf)

Hörmann Vám ponúka dvere pre všetky oblasti stavebníctva v oceli, kombinácii oceľ / drevo a hliníku z jednej ruky. Tento program presviedča vysokou kvalitou, farebným stvárnením a mnohorakými variantmi vybavenia, ako aj atraktívnym pomerom ceny a výkonu.

Ďalšie informácie nájdete v produktovom katalógu (.pdf)

Pôsobí to jednoducho krajšie, keď celkový vzhľad Vášho domova vyžaruje harmóniu. Od firmy Hörmann dostanete preto k bráne vzhľadovo rovnaké garážové vedľajšie dvere.

Vedľajšie dvere sú vždy praktické, keď chcete z garáže rýchlo doniesť predmety bez toho, aby ste museli otvárať bránu. Alebo Vaše druhé vozidlo v dôsledku krátkeho nájazdu do garáže parkuje priamo pred bránou a prístup k bráne je zablokovaný.

Ďalšie informácie nájdete v produktovom katalógu (.pdf)

Tieto konštrukčné prvky sú vďaka dobrej kvalite materiálu a precíznej výrobe odolné a funkčne bezpečné. Preto sú ako oceľové dvere použiteľné všade tam, kde sú požadované robustné dverné prvky: v jedno a viacrodinnom dome, rovnako ako v priemysle, v obchodných a živnostenských prevádzkach, vo verejnom stavebníctve a v poľnohospodárstve.Ďalšie informácie nájdete v produktovom katalógu (.pdf)