Pohony

Komfort a bezpečnosť pre Váš domov

Pohony garážových brán

Pohony vjazdových brán

Pohony priemyselných brán

Kto už rád vystupuje pri vetre alebo nečase alebo uprostred noci z auta len preto, aby si otvoril garáž. S pohonmi brán Hörmann máte vždy “voľný prejazd”, pretože otvárate Vašu garážovú bránu a bránu do dvora rýchlo, komfortne a bezpečne s použitím ručného vysielača z auta. S komfortným a rýchlym pohonom SupraMatic, cenovo výhodným pohonom ProMatic ako aj ProMatic Akku, pohonom pre garáže bez elektrickej prípojky, ponúka Hörmann inovatívnu techniku pohonov.Ďalšie informácie nájdete v produktovom katalógu (.pdf) Až s diaľkovo ovládaným pohonom bude Vaša vjazdová brána komfortná. Tak, ako očakávate. Prirodzene by to nemal byť hocijaký pohon, ale kvalitný výrobok, na ktorý sa môžete každý deň spoľahnúť; pre Vašu novú vjazdovú bránu alebo na dovybavenie už existujúcej otváravej alebo posuvnej brány.

Ďalšie informácie nájdete v produktovom katalógu (.pdf)

Všetky dôležité komponenty brány a pohonu, ako lamely, zárubne, kovania, pohony a ovládania boli vyvinuté a vyrobené vo firme Hörmann. To garantuje vysokú kompatibilitu medzi bránou, pohonom a ovládaním. Na optimálne trvalé zabezpečenie konštantne vysokej úrovne výroby sú nasadené špeciálne výrobné zariadenia, založené na našich ideách.

Pri vývoji dbáme na to, aby brána a pohon vytvárali navzájom zosúladený systém. Dlhodobé testy za reálnych podmienok zabezpečujú vyzreté sériové výrobky, na ktoré sa môžete spoľahnúť.

Ďalšie informácie nájdete v produktovom katalógu (.pdf)